MŁODZIK. Bohaterem meczu został... sędzia.

Iście cyrkowo wyglądało spotkanie I Ligi Okręgowej Młodzików PPN Kraków. W Aleksandrowicach w starcie AP Profi Zielonki - AP Przebój Wolbrom "bohaterem" spotkania został sędzia.

Deszczowa aura powitała nas w Aleksandrowicach. Od pierwszych sekund na "bohatera" zaczął wyrastać pan sędzia, który sędziował z koła środkowego. Pierwszą kontrowersją był niespodziewanie rzut karny, który został podyktowany za poślizgnięcie się zawodnika AP Profi około 10 metrów przed polem karnym. "Jedenastka" to jeszcze nie bramka, jednak w tym wypadku gospodarze objęli prowadzenie. 9 minut później gospodarze podwyższyli po kolejnym błędzie sędziego. Tym razem zawodnik gospodarzy sfaulował 2 metry od sędziego Gajdę, po czym pobiegł sam na sam z Majdą.

Naszym wychowankom nie brakowało chęci. jedyną bramkę tego poranka dla gospodarzy zdobył Gajda, który wykorzystał atut swojej szybkości.

AP Profi Zielonki - AP Przebój Wolbrom 2:1 (2:0)

39' Mateusz Gajda

AP Przebój: Majda - Maj, Gajda, Broda - Szymczyk, Muchajer, Pałka, Palacz - Kozioł (c) oraz Kwieciński, Gocek