MŁODZIK. 3 punkty przywiezione z Zedermana!

Młodzicy AP Przebój w Wolbromiu Po dwóch porażkach wygrali w rozgrywkach I Ligi Okręgowej Młodzików PPN Kraków. Przywozimy 3 punkty do domu!

5 kolejka przyniosła pojedynek ze Słowikiem Olkusz. Mecz odbył się w Zedermanie na bardzo nierównej murawie. Szybką bramkę w 5 minucie zdobyła Zamośna. Gospodarze odpowiedzieli 20 minut później. Tuż przed przerwą, bramkę do szatni strzeliła Kozioł.

Druga połowa to typowe "piłkarskie szachy". Oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Bramkę dla Przeboju zdobył Palacz. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:3 dla podpopiecznych trenera Krzysztofa Guzka. Gratulujemy!

Słowik Olkusz - AP Przebój Wolbrom 2:3 (1:2)

5' Nadia Zamośna, 29' Dominika Kozioł, 38' Kacper Palacz

AP Przebój: Majda - Maj, Gajda, Broda - Zamośna, Muchajer, Pałka, Palacz - Kozioł (c) oraz Kwieciński