MŁODZIK. Wysoka wygrana z Zielonkami!

Młodzicy AP Przebój w Wolbromiu pokonali Zieleńczankę Zielonki, aż 4:1 w ramach I Ligi Okręgowej Młodzików PPN Kraków!

Mecz nietypowo odbył się w Bydlinie. Adepci Przeboju Wolbrom wystąpili w mega okrojonym składzie, bez zaplecza na ławce rezerwowych. Strzelanie w 5 minucie rozpoczął Kwieciński, który rozegrał bardzo dobre zawody w tym dniu. Podwyższył Palacz. do przerwy było 2:0.

Po przerwie na 3:0 podwyższył po indywidualnym rajdzie Muchajer. Chwilę później drugą bramkę tego poranka dołożył Kwieciński. Ostatecznie goście zdobyli honorową bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Gratulujemy!

AP Przebój Wolbrom - Zieleńczanka Zielonki 4:1 (2:0)

5' Wojciech Kwieciński, 16' Kacper Palacz, 47' Kacper Muchajer, 50' Wojciech Kwieciński

AP Przebój: Majda - Maj, Gajda, Broda - Szymczyk, Muchajer, Palacz. Kwieciński - Pałka